Aytürk Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri

Aytürk lwk ahşap çatı merdiveni modelleri ahşap modeli farklı çatı merdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Avrupa’da Almanya ve Polonya ithal ettiğimiz birinci kalite ürün niteliğinde olan tavan arası çatı merdivenleri son teknoloji ürün ve uygulamalarımız arasındadır. Aytürk ahşap çatı merdivenleri, profesyonel ahşap Katlanır çatı çıkış merdivenidir.

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri5

Ahşap çatı merdiveni çatı katlarına rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilmeyi sağlar. Montajı sonrasında katlanabilir yapısı sayesinde yerden kazanç sağlamaktadır. Ahşap çatı merdivenleri, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Ahşap modellerimiz yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi, oda yüksekliği, çatı merdiven uzunluğu düzenlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış en uygun ahşap çatı merdivenidir.

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri4

Önemli Not: Ölçü alırken, zemin’den tavan yüksekliği avize asılan yer dikey bir şekilde alınması gerekiyor. 240 cm ile 280 cm ölçülerinizde 2.80 cm yüksekliğinde ahşap katlanır çatı merdivenleri almanız gerekiyor. 2.85 cm ile 3.05 cm ölçülerinizde ise 3.05 cm yüksekliğine sahip ahşap çatı merdiven modellerimizden almanız gerekiyor. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri tavan daki boşluk ölçülerini en x boy ölçerek aşağıdaki ölçülerimize uyan en yakın ölçüyü seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Tüm ürünler stoklarımızda mevcuttur.

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri1

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri2

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri3

Fakro Lwk Ahşap Çatı Merdivenleri6

Bize Ulaşınız